אודות

אודות מנשה בטיטו

נעים מאוד. שמי מנשה בטיטו, ואני מקדם האתרים שיקבל בתקווה את החשיפה הגדולה ביותר שיכול איש מקצוע לקבל בזמן קצר כל כך.

על מנת שתוכלו להכיר אותי בצורה מעמיקה יותר טרם ההתקשרות, הנה עשר עובדו עלי שסביר להניח שלא ידעתם (ביננו, מי יודע לדקלם סתם כך עובדות על איש זר לחלוטין שמעולם לא פגש?).

רגע לפני שאתם צוללים פנימה ומנסים להכיר אותי קצת יותר טוב, חשוב לי מאוד שתדעו שאם המיזם הזה יצליח בסופו של דבר, אני אהיה אסיר תודה לכל אחד ואחת מכם. כמקדם אתרים שהוא גם חובב סאטירה מושבע, אני חושב שיצליח להיסגר כאן מעגל סאטירי מבריק במיוחד.

 

10 דברים שלא ידעתם על מנשה בטיטו

  1. היה לי חשש שקהל הלקוחות שלי שזקוק לשירותי קידום אתרים לא יתפוס ברצינות את השם שלי, ויחשוב שהוא חלק מאיזושהי תחרות בעולם ה – SEO.
  2. יש לי יותר מאלפיים לקוחות מרוצים שהגיעו לעמוד הראשון בגוגל עבור ביטויי המפתח שהיו חשובים להם ביותר.
  3. גרתי בלוס אנג'לס במשך קרוב לשמונה שנים. התחתנתי, ואז החלטתי שאני מתגעגע לאנשים הטובים בארץ, ובעיקר לדבר עברית ולקדם אתרים בעברית.
  4. אני עושה שימוש אך ורק בטכניקות כובע לבן בעת הקידום. מעולם לא פגעתי במכוון באתרים של מתחרים, ולא משנה כמה כאב ראש הם עשו ללקוחות שלי. מוסר הוא ערך שעליו אני לא מוכן להפשר, גם סביבה רווית תחרות כמו שלנו.
  5. שיחקתי כדורסל מקצועי במשך 3 שנים, עד שבמשחק אחד עשיתי תנועה לא נכונה ונקעתי את הקרסול. מאז, דרך אגב, לא יצא לי לדרוך במגרש כדורסל.
  6. אני חולה על וידאו, וחושב שזה פורמט שיכבוש את העולם, ככל שיותר ויותר מידע יצטרך להיות נגיש לגולשים וידאו מאפשר לגולש להישאר פסיבי, ולקלוט הרבה יותר נתונים בהרבה פחות מאמץ. וידאו הוא גם כלי מצויין לקידום תכנים ברשת.
  7. אני שחקן ברידג' מקצועי. נכון, אני עדיין לא בן שבעים, אבל בהחלט מצוי במשחק הזה, שמערב, לצד חלוקה נכונה של הקלפים, גם לא מעט אסטרטגיה, חשיבה, הימור, ושיתוף פעולה עם השותף שלך. קצת כמו קידום אתרים.
  8. אני גם משורר. לצד קידום אתרים מקצועי, אני חוטא פש ושם בכתיבה של שירים ייחודיים. וכן, למי ששאל, הכתיבה הזאת מתבצעת בעיקר למגרה.
  9. אני עובד בממוצע 13 שעות ביום, וישן פחות משש שעות מטכליות ביממה.
  10. אני מרוויח מן הנכסים הדיגיטליים שלי סכומים יפים מאוד, שמאפשרים לי לא לעבוד בכלל. עם זאת, לי דווקא חשוב לשמר את הפן המקצועי ולהתקדם כל הזמן, ולכן אני ממשיך לספק שירותי קידום אתרים ללקוחות חדשים וותיקים כל הזמן.

 

מנשה בטיטו, נשוי + 2 ילדים וכלבה מדהימה בשם לבה, אוהב את החיים ועוד יותר – אוהב את גוגל.

תנו לו לקדם לכם את האתר בגוגל ותוכלו לחיות טוב ביום ולישון עוד יותר טוב בלילה.

למנשה בטיטו – אהבה מוגזמת לאופטימיזציות ונתונים.

תנו לו לעבוד על אתר לילה שלם, והוא לא צריך יותר מזה.

מנשה בטיטו אחראי, מסור, שקדן ולמדן.

אז מה היה לנו עד עכשיו?