קורס אלמנטור מאת מנשה בטיטו

עם ההתפתחות המואצת של הטכנולוגיה בשנים האחרונות, יותר ויותר עסקים מוצאים את עצמם פעילים בזירות האונליין השונות. זאת הסיבה, שהביקוש לשירותי בניית אינטרנט עלה בצורה משמעותית, ולכן גם ההיצע של נותני השירותים בתחום.

אחת הפלטפורמות הפופולריות לבניה של אתרי אינטרנט היא וורדפרס – פלטפורמה המבוססת קוד פתוח, ומתאפיינת בגמישות מירבית. על בסיס זה מספק התוסף הישראלי אלמנטור – אפשרות לעצב ולהקים אתרים, דפי נחיתה, טפסים ומרכיבים נוספים באתר, בקלות רבה, בלי הצורך לשלוט בקוד, וכמובן בלי הצורך להמציא את הגלגל בכל פעם מחדש.

אם גם אתם מעוניינים לספק שירותי בניית אתרים באמצעות אלמנטור בקלות ויעילות, ייתכן שתירצו לרכוש את הידע הדרוש לכם באמצעות קורס אלנטור. רגע לפני שאתם שולחים את היד לכיס, עיצרו וקיראו את הפוסט של מנשה בטיטו, שיסביר לכם מה כדאי יהיה לכם לבדוק עוד בטרם ההרשמה. 

 

מה כדאי לבדוק לפני שנרשמים לקורס אלמנטור?

הנה 6 בדיקות שחשוב יהיה שתבצעו על מנת לוודא שקורס אלמנטור שבו בחרתם יתאים לצרכים שלכם כמו כפפה ליד:

בדיקה מספר 1: למי מיועד הקורס?

לכאורה, מדובר בבדיקה שהיא מיותרת: ברור שהקורס מיועד למי שמעוניין לבנות אתרי אינטרנט באמצעות אלמנטור. אבל למעשה, בדיקה של קהל היעד אליו מיועד הקורס היא חשובה ביותר. הסיבה לכך, היא שאם הקורס מיועד למי שלא מתמצא בכלל בעולם האינטרנט, ייתכן ששיעורי ההקדמה יהיו מיותרים עבורכם ולא כדאי יהיה לכם להשקיע את המשאבים והזמן שלכם בקורס האלמנטור הזה. לעומת זאת, אם הקורס מיועד למתקדמים בלבד, כאלו שכבר בנו אתרים רבים באמצעות אלמנטור, ורק רוצים לשפר את הביצועים שלהם ולהכיר טכניקות חדשות – ייתכן שלא תתאימו לקהל היעד, וחבל יהיה לכם להוציא את כספם לשוא.

 

בדיקה מספר 2: האם קיימות דרישות מקדימות

בידקו האם קיימות דרישות מקדימות להשתתפות שלכם בקורס. ייתכן שכתנאי להשתתפות בקורס אלמנטור תידרשו לשלוט היטב בוורדפרס, או בשפת html, להציג רקורד של בניית אתרים בעבר, ולהכיר את הצורה שבה רשת האינטרנט עובדת. אל תזלזלו בבדיקה הזאת. התסכול יכול להיות גדול מאוד עבור סטודנטים שאינם מבינים על מה מדובר בכיתה, וגם להפך סטודנטים שמרגישים כי המשתתפים האחרים מעכבים אותם.

 

בדיקה מספר 3: האם הקורס פרונטלי או מתקיים אונליין?

בדיקה נוספת שחשוב יהיה שתבצעו היא להבין האם הקורס הוא קורס פרונטלי או שמא קורס המתקיים אונליין. לקורס פרונטלי יש לא מעט יתרונות, שקשה יהיה להשיג אותם בקורס אונליין: החיבור האישי שנוצר עם המרצים, ההיכרות עם משתתפים אחרים בקורס, הפסקות הקפה המשותפות שבמהלכן ניתן לבצע מינגלינג – כל אלו ערכים חשובים מאוד שסטודנטים מעוניינים בהם. תוסיפו לזה את העובדה שיציאה אל הקורס מאפשרת לכם להתנתק מהשגרה ותקבלו פתרון מנצח.

יחד עם זאת, יהיו לא מעט שיעדיפו דווקא קורס דיגיטלי. ככזה, הוא מאפשר לאנשים בעלי קריירה עמוסה לשלב את הקורס בסדר היום שלהם, להימנע מפקקים ומציאת חניה, ואפילו להצליח להתאים את הקורס לצרכים של הבית.

 

בדיקה מספר 4: חומר הלימוד

קורסים בנושא אלמנטור יכולים להיות מקיפים מאוד וממוקדים מאוד, ושני הפתרונות השונים האלו יכולים לייצר לא מעט ערך מוסף לקהל הצרכנים. אם אתם מתכוונים להרשם לקורס אלמנטור, ודאו כי הסיליבוס של הקורס מתאים לצרכים שלכם.

 

בדיקה מספר 5: מהו מחיר הקורס?

כמו בכל קורס שמתנהל בשוק חופשי, גם קורס בנושא אלמנטור ניתן למצוא במחירים שונים ומגוונים. המחיר של הקורס מושפע, מן הסתם, מלא מעט פרמטרים: המקצועיות, הותק והניסיון של המרצים בקורס, מיקום כיתת הלימוד, מתכונת הקורס (דיגיטלי או פרונטלי), מספר השעות של הקורס ועוד ועוד.

 

בדיקה מספר 6: האם מובטח סיוע במציאת עבודה?

בקורסים מסוימים, מובטחת לסטודנטים אשר מסיימים את הקורס בהצלחה, עזרה במציאת עבודה בתחום. בדרך כלל, המקומות אשר מציעים קורסים בנושאים דיגיטליים עומדים בקשר רציף עם סוכנויות לבניית אתרים, עיצוב אתרים, קידום אתרים ועוד. אם אתם עושים את הצעדים הראשונים שלכם בתחום ונרשמתם לקורס אלמנטור מתוך תקווה למצוא עבודה בתחום ולהשתלב כעובדים עם ניסיון דל למדי, מדובר במתודה שתאפשר לכם לייצר יתרון חשוב ודחיפה ממשית לקריירה שלכם. לאחרים הקריטריון של סיוע במציאת עבודה יהיה, מן הסתם, קריטי פחות.

קורס דיגיטלי

אז מה היה לנו עד עכשיו?